מכבי קביליו יפו
ברוך הבא, אורח. בבקשה עבור לדף הבית והתחבר או הירשם.
   הפורום    דף הבית   חיפוש לוח שנה  
collapse
* מכבי קביליו יפו בפייסבוק

* הודעות אחרונות
טרמפים לכ-ס על ידי מוני
[פברואר 16, 2017, 08:04:46 ]

מחזור 18 יפו נגד קרית גת תקציר על ידי מיקי110
[פברואר 08, 2017, 23:13:14 ]

עירוני קרית גת - מכבי קביליו יפו (ליגה, מחזור 18) על ידי יפו 1972
[ינואר 31, 2017, 11:48:08 ]

מחזור 17 קביליו יפו נגד בני יפו תקציר על ידי מוני
[ינואר 27, 2017, 19:37:10 ]

מחזור 16 יפו נגד כפר קסם על ידי מוני
[ינואר 21, 2017, 14:17:32 ]

הסעה למשחק הגביע - בדיקת ייתכנות על ידי רון עמיקם
[ינואר 03, 2017, 20:03:47 ]

יפו נגד הבקעה מחזור 15 תקציר על ידי מוני
[דצמבר 31, 2016, 12:17:39 ]

פרטים סופיים - אוטובוס אוהדים למושב תומר למשחק נגד בקעת על ידי וונצי
[דצמבר 28, 2016, 14:55:19 ]

מחזור 14 יפו דימונה תקציר על ידי מוני
[דצמבר 24, 2016, 22:13:24 ]

יפו נגד אום אל פחם גביע על ידי מיקי110
[דצמבר 22, 2016, 19:12:35 ]

בעל זכות חדש - רחמים לוי (ללו) על ידי יפו 1972
[דצמבר 22, 2016, 12:29:02 ]

יפו נגד מחנה יהודה מחזור 13 שערים ותקציר על ידי מוני
[דצמבר 17, 2016, 11:44:44 ]

הרשמה לאוטובוס אוהדים 20.12 גביע המדינה נגד או̵ על ידי yosi1111
[דצמבר 16, 2016, 20:36:06 ]

מחזור 12 יפו נגד הוד השרון תקציר על ידי מוני
[דצמבר 09, 2016, 20:48:08 ]

יפו נגד השיכון מחזור 11 תקציר על ידי מיקי110
[דצמבר 03, 2016, 16:22:36 ]

יפו נגד יבנה מחזור 10 תקציר על ידי מוני
[נובמבר 28, 2016, 22:16:17 ]

מחזור 10 יבנה-יפו על ידי yosi1111
[נובמבר 22, 2016, 14:43:41 ]

מחזור 9 יפו נגד אזור תקציר על ידי מוני
[נובמבר 19, 2016, 13:03:31 ]

מחזור ז' של הגביע על ידי רון עמיקם
[נובמבר 16, 2016, 11:54:34 ]

יפו נגד אשדוד תקציר על ידי davyo
[נובמבר 15, 2016, 19:21:21 ]

עמודים: 1 [2] 3 4   למטה
  הדפסה  
שתף את השירשור ב Facebookשתף את השירשור ב MySpaceשתף את השירשור ב Twitter
נושא: תנו לרמי את הכח  (נקרא 35743 פעמים)
0 אוהדים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.
שלומי אלעזר
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות
-ניתנו: 1615
-נתקבלו: 6873

ראה פרופיל
« תגובה #15 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:00:35 »

הקופות שהיסתובבו ביציע היו מעולות. אני מיתחייב 20ש"ח כל מישחק. בלי אולטראס אין קהל, גם עם נהיה 4000 איש, לא ישמעו אותנו כמו 30 או 40 ילדים. ראו מיקרה קטמון 30 ילדים עשו רעש ששמעו אותו עד ירושלים.
גם נגד קטמון הבאתי קופה שנתתי לנציג האוהדים שלא התרים אף אחד בטענה כי לקהל אין מצב רוח.

שלומי היקר, אם היה אולטראס אז היה גם מצב רוח אתה לא חושב. blush
אוהדים טובים נמדדים במצבים קשים.בהעדרות האולטראס בכמות מספקת,זה בדיוק הזמן לפצות על החסר לא?20 ירושלמים עשו צחוק מ 300 שלנו.

האוהדים הבאים אומרים לך תודה על תוכן הודעה זו:

gracia

מספר נותני התודה בהודעה זו, 1
שלומי אלעזר
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #16 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:04:55 »

משולם שלום
אני חושב שהאולטרס הם חשובים מאד מאד אבל לדעתי הפעם הבעיה הייתה לא בגלל ההסעות אלא בגלל סיבה אחרת שונה
לגמרי, בין שני אנשים בוגרים שמכירים אחד את השני הרבה זמן ואמורים לפתור את הבעיה ביניהם.
חיים
חיים אתה צודק בוודאות לגבי הסיבה.אני בטוח שהאולטראס ורמי עוד יראו לנו מה הם שווים והם שווים מה שלא יסולא בפז.מה שמפריע לי זה שהקהל שלנו לא מצליח לתפקד כקהל דוחף בלעדיהם.
anat
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות
-ניתנו: 57
-נתקבלו: 573

ראה פרופיל
« תגובה #17 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:26:51 »

חברים יקרים,
את נושא ההסעות העליתי באסיפת בעלי הזכויות האחרונה.
עלו כמה הצעות כגון שהקבוצה תממן ההסעות,שהאוהדים ימשיכו לתרום במשחקים,תרומה חד פעמית לאוהד שתשרת את תקציב ההסעות לכל העונה,שילד ישלם 5 ש"ח על הסעה ועוד הצעות.
להזכירכם:רובכם,לא כולכם,אבל רובכם,ביקשתם להמשיך את מתכונת התרומות של העונה הקודמת עם הקופה במשחקים.
במשחק עם קטמון למשל,ארגנתי מתנדבים שסך המקומות הפנויים ברכביהם עלה על מספר הילדים.אין להשליך על העתיד מאחר והתארגנות האולטראס היתה מאוחרת במקרה זה ועניין הגעתם היה מוטל בספק כמעט עד לרגע האחרון ואני בטוח שהם היו מגיעים במספר גדול יותר במצב רגיל.בגדול הייתי שמח אם יותר אוהדים יירתמו להסעות ויותר אוהדים יתרמו במשחקים שקל או שניים לטובת הסעת הילדים כי תמיד מדובר על קומץ קבוע ויקר שתורם.בואו והצטרפו לעזרה לאולטראס ולרמי.כולנו ראינו שבלעדיהם היציע פשוט לא אותו דבר וזה לא עובד.
שלומי שלום!
אני בד"כ לא נוהגת להתערב, אבל הפעם אני אחרוג ממנהגי כי הנושא כאן הוא חשוב.
פעם אחר פעם אתם רואים ואתה בעצמך כותב שחוץ מאנשים ספציפיים שמגיעים לאסוף ילדים אין הענות.
אז אולי הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לפתור את הנושא בצורה מקיפה, יסודית ולתמיד.
זה לעשות מאיתנו ומהאולטראס צחוק פעם אחר פעם שלפני כל משחק צריך להתחנן כמו איזה מסכנים.
אנשים כבר נשחקים כי זה "נטל" שנופל כל פעם על אותם אנשים, אנשים שעוזבים את כל עיסוקיהם ורצים כדי שיהיה עידוד לקבוצה.
ואל תשכח שמשחקי הקבוצה נערכים בימי שישי, שזה יום קצר ואנשים עושים שמיניות באויר להתארגן למשחק ולהגיע בזמן.
הסכומים שנתרמים במשחקים לא מספיקים.
צריך למצוא פיתרון הולם ורציני, זה פשוט לא הגיוני מה שקורה בנושא הזה, צריך לפתור את זה לפני תחילת הליגה.
ביום חמישי היה לנו מזל שרמי והאולטראס הגיעו, אם זה לא היה משחק הצגת שחקנים והכבוד שרמי רצה לחלוק לשחקנים ולעושים במלאכה לא היה שם ילד אולטראס אחד.
שלומי, אתה יכול לכתוב מהיום עד מחר "בואו והצטרפו לאסוף ילדים" הוכח לא פעם ולא פעמיים שזה לא עובד, זה רק מראה את החולשה של כולנו (אלה שלא עוזרים) ומוציא אותנו קטנים בתור אוהדים ובתור קבוצה.
צריך למצוא פיתרון הולם ויפה שעה אחת קודם.

אלכסנדר1, מוני, jackygav

מספר נותני התודה בהודעה זו, 3 אוהדים
« עריכה אחרונה: אוגוסט 15, 2009, 12:38:30 על ידי anat » מחובר
שלומי אלעזר
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #18 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:37:21 »

חברים יקרים,
את נושא ההסעות העליתי באסיפת בעלי הזכויות האחרונה.
עלו כמה הצעות כגון שהקבוצה תממן ההסעות,שהאוהדים ימשיכו לתרום במשחקים,תרומה חד פעמית לאוהד שתשרת את תקציב ההסעות לכל העונה,שילד ישלם 5 ש"ח על הסעה ועוד הצעות.
להזכירכם:רובכם,לא כולכם,אבל רובכם,ביקשתם להמשיך את מתכונת התרומות של העונה הקודמת עם הקופה במשחקים.
במשחק עם קטמון למשל,ארגנתי מתנדבים שסך המקומות הפנויים ברכביהם עלה על מספר הילדים.אין להשליך על העתיד מאחר והתארגנות האולטראס היתה מאוחרת במקרה זה ועניין הגעתם היה מוטל בספק כמעט עד לרגע האחרון ואני בטוח שהם היו מגיעים במספר גדול יותר במצב רגיל.בגדול הייתי שמח אם יותר אוהדים יירתמו להסעות ויותר אוהדים יתרמו במשחקים שקל או שניים לטובת הסעת הילדים כי תמיד מדובר על קומץ קבוע ויקר שתורם.בואו והצטרפו לעזרה לאולטראס ולרמי.כולנו ראינו שבלעדיהם היציע פשוט לא אותו דבר וזה לא עובד.
שלומי שלום!
אני בד"כ לא נוהגת להתערב, אבל הפעם אני אחרוג ממנהגי כי הנושא כאן הוא חשוב.
פעם אחר פעם אתם רואים ואתה בעצמך כותב שחוץ מאנשים ספציפיים שמגיעים לאסוף ילדים אין הענות.
אז אולי הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לפתור את הנושא בצורה מקיפה, יסודית ולתמיד.
זה לעשות מאיתנו ומהאולטראס צחוק פעם אחר פעם שלפני כל משחק צריך להתחנן כמו איזה מסכנים.
אנשים כבר נשחקים כי זה "נטל" שנופל כל פעם על אותם אנשים, אנשים שעוזבים את כל עיסוקיהם ורצים כדי שיהיה עידוד לקבוצה.
ואל תשכח שמשחקי הקבוצה נערכים בימי שישי, שזה יום קצר ואנשים עושים שמיניות באויר להתארגן למשחק ולהגיע בזמן.
הסכומים שנתרמים במשחקים לא מספיקים.
צריך למצוא פיתרון הולם ורציני, זה פשוט לא הגיוני מה שקורה בנושא הזה, צריך לפתור את זה לפני תחילת הליגה.
ביום חמישי היה לנו מזל שרמי והאולטראס הגיעו, אם זה לא היה משחק הצגת שחקנים והכבוד שרמי רצה לחלוק לעושים במלאכה לא היה שם ילד אולטראס אחד.
שלומי, אתה יכול לכתוב מהיום עד מחר "בואו והצטרפו לאסוף ילדים" הוכח לא פעם ולא פעמיים שזה לא עובד, זה רק מראה את החולשה של כולנו (אלה שלא עוזרים) ומוציא אותנו קטנים בתור אוהדים ובתור קבוצה.
צריך למצוא פיתרון הולם ויפה שעה אחת קודם.

מה את מציעה לעשות?
anat
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #19 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:42:22 »

אני מציעה להמשיך לאסוף כספים במגרשים בכל שבוע, כי למרות הכל יש אנשים שכן רוצים ויכולים לתרום ואת הכסף שחסר להשלים מתקציב מיוחד שיוקצה לעניין,(אני מתכוונת לגבי הסעות בתשלום).
זה לא הגיוני שאתה תגיע מאלפי מנשה, מושוניקו מהוד השרון, אמיליו מהעיסוקים שלו למען הקבוצה ויסלחו לי שאר החברים שאין לי מושג מאיפה הם.
אני מניחה שיש עוד פתרונות, אולי נפתח אשכול שיוקצה רק לכאלה שיש להם פתרונות לנושא ונמצא ביחד פיתרון הולם שיתאים לכולם.  

אלכסנדר1

ויקטור
אוהד
**

מנותק מנותק

התודות
-ניתנו: 3
-נתקבלו: 2

ראה פרופיל
« תגובה #20 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:44:17 »

אני אישית קיבלתי הודעה מרמי רק בשעה 5 בערב ,ומי אני שלא הגיע שרמי מבקש ?
והיו יכולים להגיע עוד 30 כמו כלום ולא אוהדיי קטמון ולא נעליים היה עוזר לשום קבוצה .
אבל צריך לדבר ולעשות סדר בין שני אנשים חשובים לעתיד המועדון והשנה אביבי צריך לדעת ולעזוב את האגו
כי בלי רמי זה לא אותו דבר.לא בושה להודות באמת רמי הוא נכס אמיתי ואין אוהדים כאלה תאמינו לי ואני יודע שגם אתם יודעים זאת ,הגענו במטרה שאנחנו יודעים בוודאות שאנחנו שם רק למחצית אחת ולתת כבוד לשחקנים בזמן העלייה למגרש זאת הייתה התוכנית.
רון עמיקם
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות
-ניתנו: 3161
-נתקבלו: 15254

ראה פרופיל
« תגובה #21 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:46:55 »

אני מציעה להמשיך לאסוף כספים במגרשים בכל שבוע, כי למרות הכל יש אנשים שכן רוצים ויכולים לתרום ואת הכסף שחסר להשלים מתקציב מיוחד שיוקצה לעניין,(אני מתכוונת לגבי הסעות בתשלום).
זה לא הגיוני שאתה תגיע מאלפי מנשה, מושוניקו מהוד השרון, אמיליו מהעיסוקים שלו למען הקבוצה ויסלחו לי שאר החברים שאין לי מושג מאיפה הם.
אני מניחה שיש עוד פתרונות, אולי נפתח אשכול שיוקצה רק לכאלה שיש להם פתרונות לנושא ונמצא ביחד פיתרון הולם שיתאים לכולם.  

נתחיל בזה שלפני כל משחק, בדיוק כמו בפורומים של שאר הקבוצות בעלות הקהל יפתחו שני אשכולות קבועים:
1. שרשור טרמפים.
2. הסעה.
חוג האוהדים (במקרה שלנו זה לא חוג, אלא ועד גיוס) יארגן הסעה וידאג למימונה: א. מתרומות. ב. מגביית תשלום כלשהו מהנוסעים.

אם אנחנו רוצים לחזור לכדורגל הממוסד, כדאי שנלמד מקבוצות ותיקות מאיתנו.

אני ספונסר קטן - ואתה?
anat
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #22 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:50:28 »

אתה לא יכול במקרה שלנו לקחת תשלום מהנוסעים, ואני לא אפרט כאן למה, תבין לבד.
ולדעתי צריך פיתרון קבוע, אין אפשרות להתעסק עם הנושא הזה כל שבוע מחדש.
שני
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות
-ניתנו: 1
-נתקבלו: 9

ראה פרופיל
« תגובה #23 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:51:59 »

תגידו מי קבע תשלום למישחקים אתם הורסים את כול מה שהיה בעונה שעברה ילדים בתשלום בליגה ב  איפו בר כהן איפו משה סידי חלאס אולטראס אולטראס 30 אוהדים של  קטמון לא הפסיקו לשיר 90 דקות גם שהפסידו אולאראס של יפו לא שומעים אותו  אין לי בעיה 20 שקל למישחק אבל אתם הורסים את כול מה שהיה בעונה שעברה והקהל מתחיל לרדת רק מילחמות באתר חלאס רון משחק אותה בעל הבית של יפו
אלימלך
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות
-ניתנו: 4845
-נתקבלו: 9753

ראה פרופיל
« תגובה #24 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:52:26 »

מפתיעה אותי העובדה שאין מספיק תרומות.
לדעתי זה בגלל מיעוט הקהל.

בשנה שעברה אני ואלה שישבו מסביבי,שמו לפחות
עשרה שקלים וחלק גם שטר ירוק.
ככה שמספיק שכמה עשרות יתרמו ויש הסעה.

יכול להיות שזה ישתנה ,בגלל שעכשיו צריך לשלם.
אפשר לבדוק את זה בשניים שלשה משחקים וא"חכ להחליט.
דובר גם שחלק (שאינו אולטראס)יצטרף לאוטובוס וישלם
10 שקלים,ככה שזה יקטין את העלות.
בינתיים אני מציע שעד שהדברים יתבהרו ותיבחר החלופה
המתאימה,שההנהלה תממן את החוסר(עלות פחות תרומות)
 שיווצר בשני המשחקים הראשונים.

כמו ענת,גם אני חושב שזה צריך להיות מאורגן ולא תלוי
בהתנדבות אוהדים.
יום שישי הוא יום לחוץ,חלקינו מגיע מכוונים הפוכים
וזה לא פייר שתמיד אותם אנשים יתנדבו.

היידה יפו.

אלכסנדר1

היתרון הגדול בלהגיד את האמת הוא שאינך צריך לנסות ולזכור  אחר כך את מה שאמרת
שלומי אלעזר
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #25 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:53:28 »

תגידו מי קבע תשלום למישחקים אתם הורסים את כול מה שהיה בעונה שעברה ילדים בתשלום בליגה ב  איפו בר כהן איפו משה סידי חלאס אולטראס אולטראס 30 אוהדים של  קטמון לא הפסיקו לשיר 90 דקות גם שהפסידו אולאראס של יפו לא שומעים אותו  אין לי בעיה 20 שקל למישחק אבל אתם הורסים את כול מה שהיה בעונה שעברה והקהל מתחיל לרדת רק מילחמות באתר חלאס רון משחק אותה בעל הבית של יפו
ילדים עד 13 חינם.גם נשים.
רון עמיקם
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #26 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:54:20 »

לא כל הנוסעים הם ילדים ולא כל הנוסעים הם אולטראס. את ההפרש ישלימו התרומות. גברים בכחול, חוג אוהדי מכבי פ"ת, בלי קהל גדול, מסיעים ככה אנשים לקרית שמונה, לא לאצטדיון בחולון.
בליגות הגבוהות, יעלה כרטיס 50 ו-60 ו-100 שקל, תלוי מי יארח אותנו. אז כבר יהיה קשה לממן אוהדים. אוהד צריך לדעת שכדורגל זה לא חינם לעולם. זה טוב לגיל הרך, אבל חלק מהנתינה הוא התרומה. אתה לא יכול להעניק אהבה בלי לרכוש אותה קודם.

אני ספונסר קטן - ואתה?
anat
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #27 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:57:07 »

לא כל הנוסעים הם ילדים ולא כל הנוסעים הם אולטראס. את ההפרש ישלימו התרומות. גברים בכחול, חוג אוהדי מכבי פ"ת, בלי קהל גדול, מסיעים ככה אנשים לקרית שמונה, לא לאצטדיון בחולון.
בליגות הגבוהות, יעלה כרטיס 50 ו-60 ו-100 שקל, תלוי מי יארח אותנו. אז כבר יהיה קשה לממן אוהדים. אוהד צריך לדעת שכדורגל זה לא חינם לעולם. זה טוב לגיל הרך, אבל חלק מהנתינה הוא התרומה. אתה לא יכול להעניק אהבה בלי לרכוש אותה קודם.
אני דיברתי על הילדים.
ולצערי הרב בקבוצות אחרות מבינים את משמעות העידוד הרבה יותר מאיתנו כנראה.
רון עמיקם
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות

ראה פרופיל
« תגובה #28 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:58:42 »

אני דיברתי על הילדים.
ולצערי הרב בקבוצות אחרות מבינים את משמעות העידוד הרבה יותר מאיתנו כנראה.

ענת, אף קבוצה לא מממנת הסעות לאוהדים. היא יכולה לארגן, אבל מבדיקה שערכתי אין באף קבוצה סעיף הסעות. יש סעיף תרומה לקהילה, אבל במצבנו הכלכלי, אנחנו זו הקהילה.

אני ספונסר קטן - ואתה?
אלימלך
בעל/ת זכות
אוהד שרוף

מנותק מנותק

התודות
-ניתנו: 4845
-נתקבלו: 9753

ראה פרופיל
« תגובה #29 ב- : אוגוסט 15, 2009, 12:59:45 »

בינתיים אנחנו לא בליגת על.כשנגיע לשם, אולי מה שאתה כותב יתאים.
עכשיו זה לא מתאים.
לא פ"ת ולא ברצלונה.

היתרון הגדול בלהגיד את האמת הוא שאינך צריך לנסות ולזכור  אחר כך את מה שאמרת
מכבי קביליו יפו

עמודים: 1 [2] 3 4   למעלה
  הדפסה  

עבור ל:  

מופעל ע מופעל ע Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 תקין! CSS תקין!
עמוד נוצר ב- 0.338 שניות עם42 שאילתות.
SimplePortal 2.2.2 © 2008-2009